SALICE cyklistické okuliare 021 RWX

0 Hodnotenie
112,00 €
SALICE cyklistické okuliare 021 RWX
Farba
Doprava Pošta za 0,00 €
Doprava Kuriér za 0,00 €
Nádherný dizajn a špičkové prevedenie, v kombinácii s kvalitnými sklami, ktoré zaručia, že s každého športového výkonu budete mať nezabudnuteľný zážitok.Tieto okuliare musí vlastniť každý seriózny športovec. Okuliare sú vyrábané v Taliansku, žiadna China. Okuliare sú v praktickom púzdre s odnímateľným nosníkom a s náhradným vymeniteľným čírym sklom. V nosníku sú prieduchy, ktoré zaručujú výmenu vzduch - tzv. air system. Výborne sedí do prilby SALICE LEVANTE  a GHIBLI, ktoré máme tiež v ponuke.
Nové farebné možnosti sú teraz k dispozícii aj pre model 021. Salice už ponúka široký výber, ktorý uspokojí vkus každého. 021 má kompletnú ponuku šošoviek s pohodlným uchytením, ktorý sa dokonale prispôsobí tvárou v tvár tomu, kto ho nosí, a ponúka široký výhľad a skvelú ochranu. Vďaka svojej ľahkosti a štýlu je vynikajúci aj pre každodenné použitie. Položka 021 je jedným z posledných modelov narodených v Salice Occhiali, je úplne ľahká, ale bez straty odolnosti. Je vyrobená z Grilamidu a vnútorné časti hrotov chrámu sú vyrobené z protisklzovej gumy Megol. Nosová podložka ležiaca priamo na tvári poskytuje veľké pohodlie a zabraňuje pádu slnečných okuliarov. Gumovú časť nosovej podložky môže užívateľ ľahko vymeniť. Jedným z kladov tohto modelu je vzduchový ventilačný systém, ktorý prechádza nosovou doštičkou. Bočné otvory na ramenách tiež pomáhajú prúdiť vzduch, čím sa zabraňuje zahmlievaniu. Ďalšou vlastnosťou tejto položky je ľahko vymeniteľná šošovka. Model 021 má zrkadlový objektív a vo verzii RW má aj náhradný priehľadný objektív. Pre model 021 je k dispozícii aj úplne nový zrkadlový fotochromatický objektív RWX od NXT®, ktorý kombinuje vysoké technologické prvky a krásu. Nový objektív je vyvinutý s pokročilou fotochromatickou technológiou, ktorá poskytuje správnu úroveň ochrany, okamžite sa prispôsobí akejkoľvek intenzite svetla a 100% chráni pred slnečným žiarením. Má veľký rozsah fotografií od kategórie 1, neaktivovaný as jemným leskom až po kategóriu 3, keď je aktivovaný s intenzívnym modrým aspektom. Vo verzii RWX je sklo RW na ráme a objektív RWX sa dodáva ako náhradný diel.

Navyše sklá použité v tomto konkrétnom modeli majú tieto parametre:

SALICE označenie skiel HC, teda HIGH CONTRAST  LENS znamená, že svetlo, ktoré ľudské oko filtruje, sa rozdeľuje do viditeľného spektra, kt. je v rozpätí medzi 380 a 780 nm a neviditeľného spektra, kam patrí aj ultrafialové UV a infračervené  IR svetelné pole. Modré svetlo je súčasťou viditeľného svetelného spektra od 380 a 500 nm a poznáme ho pod označením HEV (high energy visible light). HEV sklá stimulujú sietnicu oka a mozog je potom schopný  lepšie rozoznávať každú jednu farbu, farby sa do seba nezlievajú, oko aj mozog je vďaka tomu schopný rýchlejšie reagovať a teda lepšie a ostrejšie vidíme kontrasty.

SALICE označenie skiel IDRO – WATERPROOF - Sklá majú špeciálnu povrchovú úpravu, ich povrch je preto hladší ako pri bežnom skle a preto voda po nich skĺzne a sklá ostanú čisté.

SALICE označenie skiel ANTIGLARE - Sklá majú zvnútra vrstvu, ktorá zabraňuje jasu prechádzať cez sklo a výsledkom je, že vidíte farebné kontrasty vidíte jasnejšie.

 

SALICE označenie skiel RWX

Objektív RWX by NXT® má špičkové aj módne funkcie. Vďaka najmodernejšej fotochromatickej technológii poskytuje v prípade potreby správnu úroveň ochrany, pretože sa okamžite prispôsobuje svetelnému prostrediu. Od jasného slnka po západ slnka chráni objektív vaše oči pred 100% UV lúčmi. Fotochromatické molekuly sú priamo zabudované do hmoty polyméru a sú uzavreté blízko predného povrchu. Preto zaručuje trvalo optimálnu fotochromatickú kontrolu. Objektív RWX by NXT® obsahuje najmä rýchlu kinetiku, ako je aktivácia a rýchlosť vyblednutia. Objektív RWX by NXT® je univerzálny s veľkým rozsahom: od kategórie 1, ak nie je aktivovaná, v prostrediach a poveternostných podmienkach pri slabom osvetlení, až po kategóriu 3, ak je aktivovaná, za jasných podmienok. Okrem technických vlastností objektív RWX by NXT® ešte zvýrazní váš vzhľad! Od jemného lesku pri neaktivovaní až po intenzívny modrý aspekt v jasných podmienkach prináša farebnú diferenciáciu. Tento zrkadlový povlak prispieva k ochrane pred oslnením a znižuje únavu očí. Oleofóbny náter na prednej strane zabraňuje škrabancom, šmuhám, odtlačkom prstov, prachu a vode na vonkajšom povrchu šošovky. To znamená, že znižuje nepohodlie spôsobeného kvapkami hmly alebo ľahkým dažďom, keď sa povrch posúva, umožňuje pohyb vpred v činnosti za zmiešaného počasia. Nakoniec, aby sa zachoval lesk a čistota šošovky, minimalizuje sa tým aj riziko poškodenia farebného povlaku, pretože sa uľahčí čistenie.

 

 

 

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť