V prípade spracovania osobných údajov, ktoré je založené na súhlase dotknutých osôb pre účely zasielania obchodných oznámení a na účely iných aktivít priameho marketingu internetového obchodníka.

 

Ochrana osobných údajov

Totožnosť a kontaktné údaje správcu

 

Správcom Vašich osobných údajov je spoločnosť: LUPOSPORT s.r.o. Krasňany 328, ičo: 36439061 (ďalej len "správca").

Kontaktné údaje správcu sú nasledujúce, adresa: LUPOSPORT s.r.o.

Krasňany 328 013 03 tel. 0905793551, 0905725306, e-mail.adresa: luposport@luposport.

 

Správca nemenoval poverenca pre ochranu osobných údajov

Zákonný dôvod spracovania osobných údajov

Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) (ďalej len "nariadenie").

 

Účel spracovania osobných údajov

 

Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za predaj tovaru, doručenie objednaného alebo už zaplateného tovaru, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.

Zo strany správcu nedochádza k automatickému individuálnemu rozhodovaniu v zmysle čl. 22 nariadenia.

 

 

Doba uloženia  osobných údajov

 

Doba, po ktorú budú Vaše osobné údaje správcom uložené, sú 3 roky, najdlhšie však do odvolania Vášho súhlasu so spracovaním osobných údajov (na tento účel spracovania).


Ďalší príjemcovia osobných údajov

 

Ďalšími príjemcami Vašich osobných údajov budú firmy:

  1. a) Slovenská pošta
  2. b) Geis Parcel SK

 

 

Práva poskytovateľa osobných údajov

 

Za podmienok stanovených v nariadení máte právo požadovať od správcu prístup k Vašim osobným údajom, právo na opravu alebo vymazanie Vašich osobných údajov, prípadne obmedzenie ich spracovanie, právo namietať proti spracovaniu Vašich osobných údajov, a ďalej právo na prenosnosť Vašich osobných údajov.

 

Máte právo kedykoľvek odvolať súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov daný správcovi. Týmto však nie je dotknutá zákonnosť spracovania Vašich osobných údajov pred takýmto odvolaním súhlasu. Váš súhlas so spracovaním osobných údajov môžete odvolať písomne cez e-mail. poštu na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Ak by ste sa domnieval(a), že spracovaním Vašich osobných údajov bolo porušené alebo je porušované nariadenie, máte okrem iného právo podať sťažnosť cez Dozorný úrad.

 

Nemáte povinnosť osobné údaje poskytnúť. Poskytnutie Vašich osobných údajov nie je zákonnou, či zmluvnou požiadavkou a ani nie je požiadavkou, ktorá je nutná k uzatvoreniu zmluvy.

 

 

Tieto podmienky nadobúdajú účinnosť dňom 25.5.2018.