Sme rodinná firma, kt. vznikla v roku 1996 a venuje sa veľkoobchodnej činnosti, čo znamená nákup tovaru od našich európskych výrobcov a dodávateľov a následný predaj do maloobchodnej siete športových obchodov po celom Slovensku.

Už tretí rok ponúkame náš tovar aj prostredníctvom vlastného internetového obchodu.

Spolupracujeme aj s viacerými športovými klubmi po celom Slovensku a sme aj každoročným sponzorom mnohých menších akcií, ale napríklad aj kvalifikačných pretekov Banska Bystrica Cup – plavecká súťaž medzinárodného významu, kt. získava z roka na rok vyššiu prestíž a účasť svetoznámych plavcov je vysoká.

Ponúkame Vám prehľad nášho tovaru:

  • Salice – taliansky výrobca lyžiarskych, bežeckých, slnečných a hlavne cyklistických okuliarov vysokej kvality
  • Polednik – české cyklistické a fitnes rukavice, predávame aj rukavice na motocross, cyklistické oblečenie, zimné návleky a zimné rukavice Polednik. Typická je vysoká kvalita prevedenia, použitých materiálov aj dizajnu, za rozumné ceny.
  • Fischer – hokejky špičkovej kvality za prijateľnú cenu. Ponuka je široká – od klasických drevených hokejok , drevo/laminát, karbón/laminát až po kompozitové hokejky s indexom flex 60 a flex 80, čepele – laminátové, sklenené vlákno, drevo/karbón ale aj brankárske hokejky. Predávame aj doplnkový program ako: nástavce na hokejky, puky, šnúrky hokejové aj kraso, šport pásky , floorbalové hokejky a floorbalové a hokejbalové loptičky
  • Botas – český výrobca hokejových a krasokorčuliarskych korčulí s dlhoročnou tradíciou
  • Mosconi – španielsky výrobca kompletného plaveckého programu pre profesionálov aj začiatočníkov. My sa sústredíme na predaj plaveckých okuliarov, široký sortiment plaveckých čiapok z materiálov ako je latex, lycra, polyester, silikón, a ďalej ponúkame plavky, plutvy, potápačské okuliare a potápačské sety a rôzne doplnky pre plavcov ako sú upchávky do nosa a uší, pomocné plutvy na ruky pre začiatočníkov....
  • Italbastoni – taliansky výrobca lyžiarskych a teleskopických palíc, v ponuke máme aj vychádzkové palice a čakany plus náhradné veci ako krúžky, gumy a hroty.
  • Joluvi – španielsky výrobca teleskopických palíc
  • Yasaka – švédsky stolnotenisový program, čo znamená stolnotenisové stoly, rakety a loptičky pre profesionálov aj amatérov, schválené ITTF. Ďalej stolnotenisové sieťky, obaly a tašky na rakety a loptičky a samozrejme aj čističe poťahov.
  • Star ski wax – taliansky výrobca sklzových, rýchlostných bežeckých voskov . V ponuke máme rôzne typy samostatných voskov pre rôzne teploty a takisto aj sety.


O spoločnosti Luposport