Prilba SALICE GHIBLI

0 Hodnotenie
94,00 €
Prilba SALICE GHIBLI
Farba
Doprava Pošta za 0,00 €
Doprava Kuriér za 0,00 €

GHIBLI, v ponuke sú dve veľkosti S-M 52-58 a L-XL 58-62, veľkosť si prispôsobuješ  špeciálnym doťahovateľným systémom. Veľkosť XL je dostupná vo farbách: white ita, black ita a black. Veľkosť S-M je dostupná vo všetkých zobrazených farbách.

PREČO JE DOLEŽITÉ NOSIŤ PRILBU?
Prilba sa stala štandartnou súčasťou šport. sveta. Veľa výskumov dokazuje, ako prilba znižuje riziko smrteľných úrazov. Absorbuje nárazy, čo spôsobuje vnútornú deštrukciu prilby, ktorá nemusí byť viditeľná. Preto je doporučované výrobcom prilbu po každom silnejšom náraze poslať na obhliadku najbližšiemu predajcovi.
Vonkajší povrch prilby je vyrobený z vysoko odolného materiálu, ktorý zabezpečí dlhšiu životnosť prilby. Prilba spĺňa  EN 1077, čo znamená, že max. garantovaná akcelerácia je 250g.
Celosvetovo ti nemôže žiadny výrobca zaručiť 100% ochranu pred všetkými možnými nárazmi a pádmi. Taktiež nikto nedokáže predvídať, ku akým nehodám môže dôjsť.
AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNU VEĽKOSŤ PRILBY?
Pokiaľ má prilba poskytnúť najvyššiu možnú ochranu, je dôležité, aby si si vybral vhodnú veľkosť. Tá sa stanoví po zmeraní obvodu hlavy. Viď tabuľku v brožúre.
Nikdy nepoužívaj cudziu prilbu, a ani svoju prilbu nepožičiavaj nikomu inému!
CHARAKTERISTIKA PRILBY
Tvoja prilba je vyrobená z plastu, ktorý výborne znáša zlé poveternostné podmienky a nízke teploty.
Prilba spadá do kategórie II, ktorú definujú Európske predpisy:
všetky materiály sú antialergické a dýchajú, čo je zvlášť vhodné pri viachodinovom nosení
anatomické chrániče uší sú vetrané prieduchmi, tvarované a dobre prepúšťajú zvuky zvonku
remienky na uchytenie prilby sú tiež z antialergického materiálu, ktorý znižuje možnosť nevhodnej reakcie s pokožkou, ventilačný systém (platí len pre prilby s ventiláciou) na vrchnej časti prilby môže byť otvorený alebo uzavretý a regulovať tak teplotu vo vnútri prilby, ušné chrániče sú odnímateľné.
STAROSTLIVOSŤ
Na čistenie používaj len jemné mydlo a vodu. Prilbu nelakuj ani nemaľuj farbami. Nenechávaj prilbu v blízkosti zdroja tepla, napr. radiátora. Nevystavuj prilbu slnečnému žiareniu mimo doby užívania. V období, kedy prilbu nenosíte, skladujte ju v ochrannej látke a v  škatuli, tak ako ste prilbu zakúpili, vo vetranej a suchej miestnosti, a nevystavujte takto uskladnenú prilbu žiadnej váhovej ani tepelnej záťaži.
ZÁRUKA
Záruka na prilbu je dva roky.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť