Cyklo okuliare SALICE 006 RWX

0 Hodnotenie
88,00 €
Cyklo okuliare SALICE 006 RWX
Farba
Doprava Pošta za 0,00 €
Doprava Kuriér za 0,00 €
Okuliare 006 patria medzi najslávnejšie a najuznávanejšie modely okuliarov Salice, a to nielen cyklistickými a horskými cyklistami, ale aj bežcami a triatlonistami. Univerzálny model, ktorý z neho robí skutočné okuliare pre multisport, ideálny pre tých, ktorí nevykonávajú iba jednu disciplínu, ale skutočne hrajú šport pri 360 stupňoch. Narodila sa v Gravedone na jazere Como, kde spoločnosť študuje a vyvíja všetky jednotlivé komponenty svojich výrobkov, čo zaručuje veľmi vysoký štandard kvality a predovšetkým 100% výrobu v talianskej výrobe. Okuliare Salice 006 sa vyznačujú obalovou konštrukciou: akonáhle sa nosia, či už šlapate alebo beháte, dokonale padnú. Rám je vyrobený z Grilamidu, technopolyméru, ktorý zaručuje extrémnu ľahkosť a zároveň maximálnu odolnosť proti nárazom alebo náhodným pádom. Nosič objektívov je vyrobený z mäkkého Megolu, špeciálneho elastoméru, ktorý predstavuje dokonalú kombináciu mäkkosti a tuhosti tvaru, a pomáha tak vylepšiť priliehanie okuliarov na tvár. Protišmykové koncovky koncov chrámov sú tiež v Megole. V kolekcii sú k dispozícii rôzne typy odvetrávaných skiel: od zrkadlového RW, do 400 nm UV polykarbonátu (proti poškriabaniu as úpravou IDRO, pre optimálny výhľad za všetkých poveternostných podmienok) až po polarizovanú zrkadlovú predĺženú RW / P viacvrstvu, od fotochromatické šošovky CRX Chromolex s infračervenými šošovkami IR pre maximálnu ochranu oka pred slnečným žiarením. Slnečné okuliare 006 ITA sú skutočným symbolom vášne dvoch kolies s pedálmi, na ceste alebo na poľných cestách a určite by nemali chýbať vo verzii trikolóra talianskej vlajky, ktorá odlišuje Salice Occhiali na športovej scéne.
 
Objektív RWX by NXT® má špičkové aj módne funkcie. Vďaka najmodernejšej fotochromatickej technológii poskytuje v prípade potreby správnu úroveň ochrany, pretože sa okamžite prispôsobuje svetelnému prostrediu. Od jasného slnka po západ slnka chráni objektív vaše oči pred 100% UV lúčmi. Fotochromatické molekuly sú priamo zabudované do hmoty polyméru a sú uzavreté blízko predného povrchu. Preto zaručuje trvalo optimálnu fotochromatickú kontrolu. Objektív RWX by NXT® obsahuje najmä rýchlu kinetiku, ako je aktivácia a rýchlosť vyblednutia. Objektív RWX by NXT® je univerzálny s veľkým rozsahom: od kategórie 1, ak nie je aktivovaná, v prostrediach a poveternostných podmienkach pri slabom osvetlení, až po kategóriu 3, ak je aktivovaná, za jasných podmienok. Okrem technických vlastností objektív RWX by NXT® ešte zvýrazní váš vzhľad! Od jemného lesku až po intenzívny modrý aspekt v jasných podmienkach prináša farebnú diferenciáciu. Tento zrkadlový povlak prispieva k ochrane pred oslnením a znižuje únavu očí. Oleofóbny náter na prednej strane zabraňuje škrabancom, šmuhám, odtlačkom prstov, prachu a vode na vonkajšom povrchu šošovky. To znamená, že znižuje nepohodlie spôsobené kvapkami hmly alebo ľahkým dažďom, keď sa povrch posúva, umožňuje pohyb vpred v činnosti za zmiešaného počasia. Nakoniec, aby sa zachoval lesk a čistota šošovky, minimalizuje sa tým aj riziko poškodenia farebného povlaku, pretože sa uľahčí čistenie.

   

Všetky sklá SALICE  majú ochranu minimálne UV 400. UV faktor 400 znamená, že sklo odráža ultrafialové spektrum UVA, UVB a UVC..                                                                                                                                   

 

SALICE označenie skiel IDRO – WATERPROOF                                                                   

Sklá majú špeciálnu povrchovú úpravu, ich povrch je preto hladší ako pri bežnom skle a preto voda po nich skĺzne a sklá ostanú čisté.

SALICE označenie skiel ANTIGLARE                                                                                      

Sklá majú zvnútra vrstvu, ktorá zabraňuje jasu prechádzať cez sklo a výsledkom je, že vidíte farebné kontrasty vidíte jasnejšie.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť