Cyklo okuliare SALICE 014 RWX

0 Hodnotenie
93,00 €
Cyklo okuliare SALICE 014 RWX
Farba
Doprava Pošta za 0,00 €
Doprava Kuriér za 0,00 €

Pri outdoorových aktivitách, najmä v lete, je nevyhnutné chrániť si oči pred tými najškodlivejšími slnečnými lúčmi, či už na turistike v horách alebo počas prechádzky v parku v meste. To je dôvod, prečo Salice Occhiali, talianska spoločnosť, ktorá už viac ako 95 rokov vyrába okuliare pre šport a voľný čas, študovala a vytvorila vo svojom sídle v Gravedone model 014. Oceňujú ho tí, ktorí hľadajú ochranu, špičkovú technológiu a vynikajúcu nositeľnosť. 100% vyrobené v Taliansku. Okuliare 014, ktoré obopínajú a výborne padnú, majú rámy vyrobené z Grilamidu, vysoko odolného a pritom extrémne ľahkého materiálu. Straničky sú tvarované spolu s koncovkami Megol, mäkkou protišmykovou gumou, ktorá umožňuje ich pripevnenie k tvári počas športových aktivít. Rôzne typy šošoviek dostupné pre model 014, všetky vysoko ochranné a navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám všetkých typov používateľov. Od zrkadlovej RW, polykarbonátovej a podrobenej viacvrstvovej farebnej úprave, ktorá redukuje odrazené lúče oslňujúcich povrchov, až po novú technickú IR infračervenú šošovku, ktorá zaručuje maximálne tienenie oka pred slnečným žiarením: blokuje absorpciu ultrafialových lúčov ( UV-A, UV-B, UV-C), modré svetlo (380-550 nm) a nakoniec zabraňuje absorpcii infračervených lúčov (IR-A). Netreba zabudnúť ani na fotochromatickú šošovku CRX Chromolex a polarizačnú šošovku POLARFLEX. Práve pre ich všestranné využitie sú 014-ky ponúkané v rôznych farbách, od žiarivých odtieňov žltej cez oranžovú až po nadčasovú čiernu či modrú. Nevyhnutná je samozrejme talianska verzia charakteristická trikolórou na ráme, symbolom Salice Occhiali vo svete športového vybavenia. Okuliare 014 od Salice budú sprevádzať všetkých milovníkov outdoorového života počas najslnečnejších letných dní, zabezpečia maximálnu ochranu a prinesú skutočnú vášeň pre outdoor aj do mesta.

Všetky sklá SALICE  majú ochranu minimálne UV 400. UV faktor 400 znamená, že sklo odráža ultrafialové spektrum UVA, UVB a UVC..

SALICE Označenie skiel RW

Polykarbonátové sklá s úpravou proti poškriabaniu a s efektom dúhy. Čiastočne odrážajú odlesky z vodných plôch, snehu a ľadu. 

SALICE označenie skiel IDRO – WATERPROOF

Sklá majú špeciálnu povrchovú úpravu, ich povrch je preto hladší ako pri bežnom skle a preto voda po nich skĺzne a sklá ostanú čisté.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť