Cyklo okuliare SALICE 015 ITA RW

0 Hodnotenie
98,00 €
Okuliare SALICE 015 ITA RW
Farba
Doprava Pošta za 0,00 €
Doprava Kuriér za 0,00 €
Nový model slnečných okuliarov. So zrkadlovými sklami. Balené v boxe s ďalšími dvoma náhradnými sklami - číre a "quattro" sklá, s odnímateľnými farebnými bočnicami a spodnou obrubou.
Novinka Salice model 015 predstavuje významný krok vpred v koncepcii všestrannosti športových okuliarov, uspokojujúcich potrebu tých, ktorí potrebujú dokonale chrániť svoje oči pred slnečnými lúčmi. Hlavnou črtou tohto modelu je poskytnutie praktických prepážok nasaditeľných na spánkoch a ľahko odnímateľných v priebehu niekoľkých sekúnd, ktoré úplne zabraňujú bočnej filtrácii svetla a zaručujú maximálne pokrytie. práve vďaka týmto prepážkam je tak model 015 v súlade s európskou smernicou 89/686 / EEC na základe normy EN ISO 12312-1: 2013 s filtrami v kategórii 4, ktorá vyžaduje úplnú bočnú ochranu slnečných okuliarov ako požiadavku. . Pri tomto modeli predávanom s druhým lemom tón v tóne a dvoma pármi náhradných šošoviek je možností konfigurácie 18, čím sa zvyšujú možnosti a variácie použitia. Týmto spôsobom vychádzame spotrebiteľovi v ústrety tým, že mu ponúkame riešenia, ktoré najlepšie vyhovujú jeho potrebám použitia, ako aj štýlu, jednoduchou výmenou obruby alebo výmenou šošoviek a odstránením bočných panelov pomocou jednoduchých operácií. Okuliare Salice 015 sú vybavené všetkými najmodernejšími technickými funkciami, ako sú rámy vyrobené z Grilamidu a kompaktný a obopínajúci dizajn, ako aj možnosť vybavenia šošovkami s najlepšími výkonmi na trhu. Model 015 sa predáva s tromi rôznymi kombináciami šošoviek: zrkadlové polykarbonátové šošovky RAINBOW proti poškriabaniu v kombinácii s párom čírych šošoviek a párom šošoviek Quattro; Zrkadlové šošovky Polarflex RWP v kombinácii s párom čírych šošoviek a párom šošoviek Quattro; alebo zrkadlový polykarbonátový zorník RAINBOW proti poškriabaniu v kombinácii s priehľadnými sklami a CRX-fotochromický bronz s prechodom z kategórie ochrany 2 až 4. Nové okuliare 015, určené pre námorný svet, ako aj do vysokých hôr, dostupné aj v Taliansku verzia v čiernej a bielej, skrýva 18 rôznych duší, aby čelili akejkoľvek situácii a vždy boli protagonistami!
 
Všetky sklá SALICE  majú ochranu minimálne UV 400. UV faktor 400 znamená, že sklo odráža ultrafialové spektrum UVA, UVB a UVC..
 
SALICE označenie skiel IDRO – WATERPROOF                                                                   
Sklá majú špeciálnu povrchovú úpravu, ich povrch je preto hladší ako pri bežnom skle a preto voda po nich skĺzne a sklá ostanú čisté.
 
SALICE označenie skiel ANTIGLARE                                                                                      
Sklá majú zvnútra vrstvu, ktorá zabraňuje jasu prechádzať cez sklo a výsledkom je, že vidíte farebné kontrasty vidíte jasnejšie.
 
SALICE označenie skiel QUATTRO                                                                                            
Tieto sklá sú určené do vysokohorských polôh, poskytujú najvyššiu ochranu, teda je to kat.4. Farba skiel je sivá.
Sklá výrazne tlmia intenzitu odrazov svetla od vodnej hladiny, od snehu a všetkých ligotavých povrchov, takže vidíte jasnejšie obrysy.
 

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť