Cyklo okuliare SALICE 015 RWX

0 Hodnotenie
134,00 €
Okuliare SALICE 015 RWX
Farba
Doprava Pošta za 0,00 €
Doprava Kuriér za 0,00 €
Nový model slnečných okuliarov. So zrkadlovými sklami. Balené v boxe s ďalšími dvoma náhradnými sklami - číre a "RWX red" sklá, s odnímateľnými farebnými bočnicami a spodnou obrubou.
Novinka Salice model 015 predstavuje významný krok vpred v koncepcii všestrannosti športových okuliarov, uspokojujúcich potrebu tých, ktorí potrebujú dokonale chrániť svoje oči pred slnečnými lúčmi. Hlavnou črtou tohto modelu je poskytnutie praktických prepážok nasaditeľných na spánkoch a ľahko odnímateľných v priebehu niekoľkých sekúnd, ktoré úplne zabraňujú bočnej filtrácii svetla a zaručujú maximálne pokrytie. práve vďaka týmto prepážkam je tak model 015 v súlade s európskou smernicou 89/686 / EEC na základe normy EN ISO 12312-1: 2013 s filtrami v kategórii 4, ktorá vyžaduje úplnú bočnú ochranu slnečných okuliarov ako požiadavku. . Pri tomto modeli predávanom s druhým lemom tón v tóne a dvoma pármi náhradných šošoviek je možností konfigurácie 18, čím sa zvyšujú možnosti a variácie použitia. Týmto spôsobom vychádzame spotrebiteľovi v ústrety tým, že mu ponúkame riešenia, ktoré najlepšie vyhovujú jeho potrebám použitia, ako aj štýlu, jednoduchou výmenou obruby alebo výmenou šošoviek a odstránením bočných panelov pomocou jednoduchých operácií. Okuliare Salice 015 sú vybavené všetkými najmodernejšími technickými funkciami, ako sú rámy vyrobené z Grilamidu a kompaktný a obopínajúci dizajn, ako aj možnosť vybavenia šošovkami s najlepšími výkonmi na trhu. Model 015 sa predáva s tromi rôznymi kombináciami šošoviek: zrkadlové polykarbonátové šošovky RAINBOW proti poškriabaniu v kombinácii s párom čírych šošoviek a párom šošoviek Quattro; Zrkadlové šošovky Polarflex RWP v kombinácii s párom čírych šošoviek a párom šošoviek Quattro; alebo zrkadlový polykarbonátový zorník RAINBOW proti poškriabaniu v kombinácii s priehľadnými sklami a CRX-fotochromický bronz s prechodom z kategórie ochrany 2 až 4. Nové okuliare 015, určené pre námorný svet, ako aj do vysokých hôr, dostupné aj v Taliansku verzia v čiernej a bielej, skrýva 18 rôznych duší, aby čelili akejkoľvek situácii a vždy boli protagonistami!
 
Všetky sklá SALICE  majú ochranu minimálne UV 400. UV faktor 400 znamená, že sklo odráža ultrafialové spektrum UVA, UVB a UVC..
 

SALICE označenie skiel RWX  

Objektív RWX by NXT® kombinuje high-tech prvky s prvkami veľkej estetickej príťažlivosti. Šošovka RWX by NXT® je vyvinutá na základe najpokročilejšej fotochromatickej technológie a poskytuje správnu úroveň ochrany v prípade potreby, pretože sa okamžite prispôsobuje akejkoľvek intenzite svetla. Od jasného slnka až po západ slnka, šošovka chráni vaše oči pred 100% UV žiarením. Fotochromické molekuly sú priamo začlenené do polymérnej hmoty a vložené na vonkajší povrch šošovky, čo zaisťuje dlhotrvajúcu a optimálnu fotochromatickú kontrolu. Najmä šošovka RWX by NXT® zaisťuje rýchlu kinetiku ako vo fáze aktivácie, tak aj vo fáze zosvetlenia. Objektív RWX by NXT® je všestranný s prechodom z kategórie 1, keď nie je aktivovaný, v prítomnosti horších svetelných podmienok, do kategórie 3, ak je aktivovaný, v prítomnosti vyšších svetelných podmienok pre dymovú verziu s modrým zrkadlom. Šošovka RWX by NXT®, špeciálne navrhnutá pre vysoké hory, na jantárovom podstavci s červeným zrkadlom prechádza z kategórie 2, keď nie je aktivovaná, pri horších svetelných podmienkach, do kategórie 4, ak je aktivovaná, za prítomnosti silných podmienok. jas. Okrem technických vlastností šošovka RWX by NXT® zlepšuje aj vzhľad nositeľa! Tieto zrkadlové úpravy pomáhajú chrániť pred oslnením, čím znižujú únavu očí. Okrem toho je šošovka RWX by NXT® podrobená oleofóbnej povrchovej úprave, ktorá umožňuje ľahké skĺznutie prachu a vody z vonkajšieho povrchu šošovky a tiež zabraňuje tvorbe škrabancov, škvŕn a odtlačkov prstov.

SALICE označenie skiel IDRO – WATERPROOF                                                                   
Sklá majú špeciálnu povrchovú úpravu, ich povrch je preto hladší ako pri bežnom skle a preto voda po nich skĺzne a sklá ostanú čisté.
 
SALICE označenie skiel ANTIGLARE                                                                                      
Sklá majú zvnútra vrstvu, ktorá zabraňuje jasu prechádzať cez sklo a výsledkom je, že vidíte farebné kontrasty vidíte jasnejšie.
 
 

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť