Cyklo okuliare SALICE 015 RWX

0 Hodnotenie
134,00 €
Okuliare SALICE 015 RWX
Farba
Doprava Pošta za 0,00 €
Doprava Kuriér za 0,00 €
Nový model slnečných okuliarov. So zrkadlovými sklami. Balené v boxe s ďalšími dvoma náhradnými sklami - číre a "RWX red" sklá, s odnímateľnými farebnými bočnicami a spodnou obrubou.
Novinka Salice model 015 predstavuje významný krok vpred v koncepcii všestrannosti športových okuliarov, uspokojujúcich potrebu tých, ktorí potrebujú dokonale chrániť svoje oči pred slnečnými lúčmi. Hlavnou črtou tohto modelu je poskytnutie praktických prepážok nasaditeľných na spánkoch a ľahko odnímateľných v priebehu niekoľkých sekúnd, ktoré úplne zabraňujú bočnej filtrácii svetla a zaručujú maximálne pokrytie. práve vďaka týmto prepážkam je tak model 015 v súlade s európskou smernicou 89/686 / EEC na základe normy EN ISO 12312-1: 2013 s filtrami v kategórii 4, ktorá vyžaduje úplnú bočnú ochranu slnečných okuliarov ako požiadavku. . Pri tomto modeli predávanom s druhým lemom tón v tóne a dvoma pármi náhradných šošoviek je možností konfigurácie 18, čím sa zvyšujú možnosti a variácie použitia. Týmto spôsobom vychádzame spotrebiteľovi v ústrety tým, že mu ponúkame riešenia, ktoré najlepšie vyhovujú jeho potrebám použitia, ako aj štýlu, jednoduchou výmenou obruby alebo výmenou šošoviek a odstránením bočných panelov pomocou jednoduchých operácií. Okuliare Salice 015 sú vybavené všetkými najmodernejšími technickými funkciami, ako sú rámy vyrobené z Grilamidu a kompaktný a obopínajúci dizajn, ako aj možnosť vybavenia šošovkami s najlepšími výkonmi na trhu. Model 015 sa predáva s tromi rôznymi kombináciami šošoviek: zrkadlové polykarbonátové šošovky RAINBOW proti poškriabaniu v kombinácii s párom čírych šošoviek a párom šošoviek Quattro; Zrkadlové šošovky Polarflex RWP v kombinácii s párom čírych šošoviek a párom šošoviek Quattro; alebo zrkadlový polykarbonátový zorník RAINBOW proti poškriabaniu v kombinácii s priehľadnými sklami a CRX-fotochromický bronz s prechodom z kategórie ochrany 2 až 4. Nové okuliare 015, určené pre námorný svet, ako aj do vysokých hôr, dostupné aj v Taliansku verzia v čiernej a bielej, skrýva 18 rôznych duší, aby čelili akejkoľvek situácii a vždy boli protagonistami!
 
Všetky sklá SALICE  majú ochranu minimálne UV 400. UV faktor 400 znamená, že sklo odráža ultrafialové spektrum UVA, UVB a UVC..
 

SALICE označenie skiel RWX cat.2 – 4 red

Objektív RWX by NXT® má špičkové aj módne funkcie. Vďaka najmodernejšej fotochromatickej technológii poskytuje v prípade potreby správnu úroveň ochrany, pretože sa okamžite prispôsobuje svetelnému prostrediu. Od jasného slnka po západ slnka chráni objektív vaše oči pred 100% UV lúčmi. Fotochromatické molekuly sú priamo zabudované do hmoty polyméru a sú uzavreté blízko predného povrchu. Preto zaručuje trvalo optimálnu fotochromatickú kontrolu. Objektív RWX by NXT® obsahuje najmä rýchlu kinetiku, ako je aktivácia a rýchlosť vyblednutia. Objektív RWX by NXT® je univerzálny s veľkým rozsahom: od kategórie 2, ak nie je aktivovaná, v prostrediach a poveternostných podmienkach pri slabom osvetlení, až po kategóriu 4, ak je aktivovaná, za jasných podmienok. Okrem technických vlastností objektív RWX by NXT® ešte zvýrazní váš vzhľad! Od jemného lesku pri neaktivovaní až po intenzívny modrý aspekt v jasných podmienkach prináša farebnú diferenciáciu. Tento zrkadlový povlak prispieva k ochrane pred oslnením a znižuje únavu očí. Oleofóbny náter na prednej strane zabraňuje škrabancom, šmuhám, odtlačkom prstov, prachu a vode na vonkajšom povrchu šošovky. To znamená, že znižuje nepohodlie spôsobeného kvapkami hmly alebo ľahkým dažďom, keď sa povrch posúva, umožňuje pohyb vpred v činnosti za zmiešaného počasia. Nakoniec, aby sa zachoval lesk a čistota šošovky, minimalizuje sa tým aj riziko poškodenia farebného povlaku, pretože sa uľahčí čistenie.
 
SALICE označenie skiel IDRO – WATERPROOF                                                                   
Sklá majú špeciálnu povrchovú úpravu, ich povrch je preto hladší ako pri bežnom skle a preto voda po nich skĺzne a sklá ostanú čisté.
 
SALICE označenie skiel ANTIGLARE                                                                                      
Sklá majú zvnútra vrstvu, ktorá zabraňuje jasu prechádzať cez sklo a výsledkom je, že vidíte farebné kontrasty vidíte jasnejšie.
 
 

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť