Cyklo okuliare SALICE 022 ITA RW

0 Hodnotenie
96,00 €
Cyklo okuliare SALICE 022 ITA RW Kombinácií skiel a rámov je naozaj veľa a pre niekoho je výber naozaj náročný...neváhajte a kontaktujte nás telefonicky...radi Vám poradíme :o)
Farba
Doprava Pošta za 0,00 €
Doprava Kuriér za 0,00 €

Najnovší hit medzi cyklistami za posledné dva roky!!

Okuliare unisex, určené predovšetkým na cyklistiku, ale vhodné aj na všetky možné typy športov, pri ktorých chcete vyzerať štýlovo a moderne... o dokonalej ochrane očí ani nebudeme hovoriť.

100% UV ochrana, sklá s úpravou RW(rainbow) - efekt dúhy. V ochrannom púzdre sú okuliare so zrkadlovým sklom, podľa vášho výberu a priložené je náhradné, ľahko vymeniteľné číre sklo, cat. 0.

Pri príležitosti 100. výročia spoločnosť Salice obnovuje a znovu objavuje tvary a veľkosti minulosti, aby ich z hľadiska materiálov a stavebnej technológie viac ako kedykoľvek predtým vytvorila súčasnou a modernou. Technológia týchto nových slnečných okuliarov je úplne avantgardná so širokým cylindrickým polykarbonátom s vysokým kontrastom (HC). Ochrana a zorné pole ide ešte ďalej s položkou 022: model s úplnými šošovkami je vhodný na úplnú ochranu tváre. Tvar dobre sedí a obopína, je aerodynamický a takmer sa podobá malej maske, kde však všetky „svetelné“ a „slobodné“ vlastnosti slnečnej clony zostávajú nedotknuté. Nové okuliare Salice vyzerajú ideálne pre všetky športy - predovšetkým na bicykli - kde je stále dôležitejšie hľadanie produktu, ktorý kombinuje ochranu, zorné pole, ľahkosť a stabilitu. Okuliare 022, ktoré sú ľahké a odolné, nesú v rámoch (kde logo Salice nájde priestor v modernej 3D tlači), vysoko efektívny systém prúdenia vzduchu určený na zníženie zahmlievania. Vyrobené z Grilamidu s protišmykovými vnútornými svorkami Megol. Gumová podložka Megol zaručuje pohodlie a zabraňuje skĺznutiu okuliarov. Predáva sa so zrkadlovým objektívom s vysokým kontrastom HC HC. Šošovka, ktorá je odolná proti poškriabaniu, má antireflexné a hydrofóbne ošetrenie. Vďaka tejto šošovke sú ideálnym riešením pre akýkoľvek konkrétny šport a životný štýl. Červené, zelené a žlté farby presakujú, čo vedie k zlepšenému kontrastu, lepšiemu oddeleniu farieb a väčšiemu hĺbke. 022 sa potom dodáva s druhou priehľadnou šošovkou, ktorá je ľahko a rýchlo zameniteľná. Možnosti farieb opäť nesklamú: dve verzie Italia (čierna s RW žltou šošovkou a biela s RW modrou šošovkou) sú vodcami, ku ktorým sa pripája ďalších šesť dvojtónových kombinácií, kde „ zlomená farba rámu, ktorá ide ruka v ruke s chrámami a šošovkami, je ďalším veľkým estetickým plusom tohto nového modelu. Dostupné farby: ITA čierna RW žltá, ITA biela RW modrá, bielo-modrá RW modrá, bielo-čierna RW čierna, bielo-fuchsiová RW fialová, čierno-limetková RW žltá, čierno-červená RW červená, čierno-biela RW čierna.

 

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť