Cyklo okuliare SALICE 022 ITA RWX

0 Hodnotenie
125,00 €
Cyklo okuliare SALICE 022 ITA RWX Kombinácií skiel a rámov je naozaj veľa a pre niekoho je výber naozaj náročný...neváhajte a kontaktujte nás telefonicky...radi Vám poradíme :o)
Farba
Doprava Pošta za 0,00 €
Doprava Kuriér za 0,00 €

Najnovší hit medzi cyklistami za posledné dva roky!!

Okuliare unisex, určené predovšetkým na cyklistiku, ale vhodné aj na všetky možné typy športov, pri ktorých chcete vyzerať štýlovo a moderne... o dokonalej ochrane očí ani nebudeme hovoriť.

100% UV ochrana, sklá s úpravou RW(rainbow) - efekt dúhy. V ochrannom púzdre sú okuliare so zrkadlovým sklom, podľa vášho výberu a priložené je náhradné, ľahko vymeniteľné sklo najnovšej generácie RWX (kat.1 až kat.3)

Pri príležitosti 100. výročia spoločnosť Salice obnovuje a znovu objavuje tvary a veľkosti minulosti, aby ich z hľadiska materiálov a stavebnej technológie viac ako kedykoľvek predtým vytvorila súčasnou a modernou. Technológia týchto nových slnečných okuliarov je úplne avantgardná so širokým cylindrickým polykarbonátom s vysokým kontrastom (HC). Ochrana a zorné pole ide ešte ďalej s položkou 022: model s úplnými šošovkami je vhodný na úplnú ochranu tváre. Tvar dobre sedí a obopína, je aerodynamický a takmer sa podobá malej maske, kde však všetky „svetelné“ a „slobodné“ vlastnosti slnečnej clony zostávajú nedotknuté. Nové okuliare Salice vyzerajú ideálne pre všetky športy - predovšetkým na bicykli - kde je stále dôležitejšie hľadanie produktu, ktorý kombinuje ochranu, zorné pole, ľahkosť a stabilitu. Okuliare 022, ktoré sú ľahké a odolné, nesú v rámoch (kde logo Salice nájde priestor v modernej 3D tlači), vysoko efektívny systém prúdenia vzduchu určený na zníženie zahmlievania. Vyrobené z Grilamidu s protišmykovými vnútornými svorkami Megol. Gumová podložka Megol zaručuje pohodlie a zabraňuje skĺznutiu okuliarov. Predáva sa so zrkadlovým objektívom s vysokým kontrastom HC HC. Šošovka, ktorá je odolná proti poškriabaniu, má antireflexné a hydrofóbne ošetrenie. Vďaka tejto šošovke sú ideálnym riešením pre akýkoľvek konkrétny šport a životný štýl. Červené, zelené a žlté farby presakujú, čo vedie k zlepšenému kontrastu, lepšiemu oddeleniu farieb a väčšiemu hĺbke. 022 sa potom dodáva s druhou priehľadnou šošovkou, ktorá je ľahko a rýchlo zameniteľná. Možnosti farieb opäť nesklamú: dve verzie Italia (čierna s RW žltou šošovkou a biela s RW modrou šošovkou) sú vodcami, ku ktorým sa pripája ďalších šesť dvojtónových kombinácií, kde „ zlomená farba rámu, ktorá ide ruka v ruke s chrámami a šošovkami, je ďalším veľkým estetickým plusom tohto nového modelu. Dostupné farby: ITA čierna RW žltá, ITA biela RW modrá, bielo-modrá RW modrá, bielo-čierna RW čierna, bielo-fuchsiová RW fialová, čierno-limetková RW žltá, čierno-červená RW červená, čierno-biela RW čierna.

 

SALICE označenie skiel RWX

Objektív RWX by NXT® má špičkové aj módne funkcie. Vďaka najmodernejšej fotochromatickej technológii poskytuje v prípade potreby správnu úroveň ochrany, pretože sa okamžite prispôsobuje svetelnému prostrediu. Od jasného slnka po západ slnka chráni objektív vaše oči pred 100% UV lúčmi. Fotochromatické molekuly sú priamo zabudované do hmoty polyméru a sú uzavreté blízko predného povrchu. Preto zaručuje trvalo optimálnu fotochromatickú kontrolu. Objektív RWX by NXT® obsahuje najmä rýchlu kinetiku, ako je aktivácia a rýchlosť vyblednutia. Objektív RWX by NXT® je univerzálny s veľkým rozsahom: od kategórie 1, ak nie je aktivovaná, v prostrediach a poveternostných podmienkach pri slabom osvetlení, až po kategóriu 3, ak je aktivovaná, za jasných podmienok. Okrem technických vlastností objektív RWX by NXT® ešte zvýrazní váš vzhľad! Od jemného lesku pri neaktivovaní až po intenzívny modrý aspekt v jasných podmienkach prináša farebnú diferenciáciu. Tento zrkadlový povlak prispieva k ochrane pred oslnením a znižuje únavu očí. Oleofóbny náter na prednej strane zabraňuje škrabancom, šmuhám, odtlačkom prstov, prachu a vode na vonkajšom povrchu šošovky. To znamená, že znižuje nepohodlie spôsobeného kvapkami hmly alebo ľahkým dažďom, keď sa povrch posúva, umožňuje pohyb vpred v činnosti za zmiešaného počasia. Nakoniec, aby sa zachoval lesk a čistota šošovky, minimalizuje sa tým aj riziko poškodenia farebného povlaku, pretože sa uľahčí čistenie.

 

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť