Cyklo okuliare SALICE 023 ITA RW

0 Hodnotenie
96,00 €
Cyklo okuliare SALICE 023 ITA RW V púzdre sú vždy okuliare so zrkadlovým sklom a ako náhradné, ľahko vymeniteľné je sklo RW orange. Takisto je možné do rámu uchytiť dioptrickú vkladačku KIT OPTIK B6.
Farba
Doprava Pošta za 0,00 €
Doprava Kuriér za 0,00 €

Veľké, krásne. Všetko medzi  rámom a objektívom: takto sa predstaví nový model 023. Moderné dizajnové línie pripomínajú triezvy ročník, ktorý je stále veľmi aktuálny a v skutočnosti sa takmer premieta do budúcnosti. Toto je forma, ktorá určite zaujme, sa narodila v Salice, „všetky športy“ pre všetky chute. Špičkový materiál a technológia, 023 je avantgardný so svojou veľkou kontrastnou polykarbonátovou šošovkou HC. Úprava s vysokým kontrastom vytvára väčší kontrast, lepšie oddelenie viditeľných farieb a väčší pocit hĺbky. Výsledok zaručuje rýchlejšie reakcie a lepší výkon. Ochrana UV400 zaisťuje maximálne pokrytie ultrafialovými lúčmi. Antireflexné ošetrenie eliminuje oslnenie, zatiaľ čo hydrofóbne ošetrenie umožňuje kĺzanie vody, prachu a nečistôt, čím sa zabezpečuje lepší a vždy jasný výhľad. Vďaka rámu, ktorý ukončuje  iba hornú časť šošovky a zastaví sa vo výške rámu, ku ktorému  sa prirodzene pripojí, s účinným konštrukčným a konštrukčným kliknutím, 023 poskytuje ochranné a vizuálne pole. Prispôsobenie je výnimočné pre úplné pokrytie tváre, ale zároveň voľnejšie ako pri celorámových modeloch. Ľahkosť je ďalšou výhodou slnečných okuliarov. Je vytlačený v Grilamide s vnútornou časťou koncoviek z protisklzovej gumy Megol. Nosový chránič, takmer neviditeľný, s priamou podporou tváre, zaručuje pohodlie a zabraňuje skĺznutiu okuliarov. Predávaný s zrkadlovými šošovkami s vysokým kontrastom HC RW, 023 sa potom dodáva s druhou rádiovou šošovkou RW ľahko a rýchlo zameniteľnou alebo vo verzii RWX nového a už oceneného zrkadlového fotochromatického šošovky RWX od NXT®. Tento druhý objektív má vetracie otvory pre ešte športovejšie využitie slnečných okuliarov. Všetky farebné kombinácie ponúkajú zaujímavý farebný kontrast medzi rámom a objektívom, pričom rámy reprodukujú logo Salice v 3D: „škvrna“ biela RW modrá, biela RW čierna, biela RW zlatá a biela RW fialová, agresívne vápno RW modré a čierne RW súbory a podmanivý čierny RW zlatý a čierny RW modrý. Posledným návrhom je zvodná monochromatická čierna RW čierna. 

SALICE Označenie skiel RW                                                                                                     

Polykarbonátové sklá s úpravou proti poškriabaniu a s efektom dúhy. Čiastočne odrážajú odlesky z vodných plôch, snehu a ľadu. 

SALICE označenie skiel IDRO – WATERPROOF                                                                   

Sklá majú špeciálnu povrchovú úpravu, ich povrch je preto hladší ako pri bežnom skle a preto voda po nich skĺzne a sklá ostanú čisté.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť