Cyklo okuliare SALICE 023 ITA RWX

0 Hodnotenie
125,00 €
Cyklo okuliare SALICE 023 ITA RWX V púzdre sú vždy okuliare so zrkadlovým sklom a ako náhradné, ľahko vymeniteľné je sklo RWX 1-3 cat. Takisto je možné do rámu uchytiť dioptrickú vkladačku KIT OPTIK B6.
Farba
Doprava Pošta za 0,00 €
Doprava Kuriér za 0,00 €

Veľké, krásne. Všetko medzi  rámom a objektívom: takto sa predstaví nový model 023. Moderné dizajnové línie pripomínajú triezvy ročník, ktorý je stále veľmi aktuálny a v skutočnosti sa takmer premieta do budúcnosti. Toto je forma, ktorá určite zaujme, sa narodila v Salice, „všetky športy“ pre všetky chute. Špičkový materiál a technológia, 023 je avantgardný so svojou veľkou kontrastnou polykarbonátovou šošovkou HC. Úprava s vysokým kontrastom vytvára väčší kontrast, lepšie oddelenie viditeľných farieb a väčší pocit hĺbky. Výsledok zaručuje rýchlejšie reakcie a lepší výkon. Ochrana UV400 zaisťuje maximálne pokrytie ultrafialovými lúčmi. Antireflexné ošetrenie eliminuje oslnenie, zatiaľ čo hydrofóbne ošetrenie umožňuje kĺzanie vody, prachu a nečistôt, čím sa zabezpečuje lepší a vždy jasný výhľad. Vďaka rámu, ktorý ukončuje  iba hornú časť šošovky a zastaví sa vo výške rámu, ku ktorému  sa prirodzene pripojí, s účinným konštrukčným a konštrukčným kliknutím, 023 poskytuje ochranné a vizuálne pole. Prispôsobenie je výnimočné pre úplné pokrytie tváre, ale zároveň voľnejšie ako pri celorámových modeloch. Ľahkosť je ďalšou výhodou slnečných okuliarov. Je vytlačený v Grilamide s vnútornou časťou koncoviek z protisklzovej gumy Megol. Nosový chránič, takmer neviditeľný, s priamou podporou tváre, zaručuje pohodlie a zabraňuje skĺznutiu okuliarov. Predávaný s zrkadlovými šošovkami s vysokým kontrastom HC RW, 023 sa potom dodáva s druhou rádiovou šošovkou RW ľahko a rýchlo zameniteľnou alebo vo verzii RWX nového a už oceneného zrkadlového fotochromatického šošovky RWX od NXT®. Tento druhý objektív má vetracie otvory pre ešte športovejšie využitie slnečných okuliarov. Všetky farebné kombinácie ponúkajú zaujímavý farebný kontrast medzi rámom a objektívom, pričom rámy reprodukujú logo Salice v 3D: „škvrna“ biela RW modrá, biela RW čierna, biela RW zlatá a biela RW fialová, agresívne vápno RW modré a čierne RW súbory a podmanivý čierny RW zlatý a čierny RW modrý. Posledným návrhom je zvodná monochromatická čierna RW čierna.

SALICE označenie skiel RWX

Objektív RWX by NXT® má špičkové aj módne funkcie. Vďaka najmodernejšej fotochromatickej technológii poskytuje v prípade potreby správnu úroveň ochrany, pretože sa okamžite prispôsobuje svetelnému prostrediu. Od jasného slnka po západ slnka chráni objektív vaše oči pred 100% UV lúčmi. Fotochromatické molekuly sú priamo zabudované do hmoty polyméru a sú uzavreté blízko predného povrchu. Preto zaručuje trvalo optimálnu fotochromatickú kontrolu. Objektív RWX by NXT® obsahuje najmä rýchlu kinetiku, ako je aktivácia a rýchlosť vyblednutia. Objektív RWX by NXT® je univerzálny s veľkým rozsahom: od kategórie 1, ak nie je aktivovaná, v prostrediach a poveternostných podmienkach pri slabom osvetlení, až po kategóriu 3, ak je aktivovaná, za jasných podmienok. Okrem technických vlastností objektív RWX by NXT® ešte zvýrazní váš vzhľad! Od jemného lesku pri neaktivovaní až po intenzívny modrý aspekt v jasných podmienkach prináša farebnú diferenciáciu. Tento zrkadlový povlak prispieva k ochrane pred oslnením a znižuje únavu očí. Oleofóbny náter na prednej strane zabraňuje škrabancom, šmuhám, odtlačkom prstov, prachu a vode na vonkajšom povrchu šošovky. To znamená, že znižuje nepohodlie spôsobeného kvapkami hmly alebo ľahkým dažďom, keď sa povrch posúva, umožňuje pohyb vpred v činnosti za zmiešaného počasia. Nakoniec, aby sa zachoval lesk a čistota šošovky, minimalizuje sa tým aj riziko poškodenia farebného povlaku, pretože sa uľahčí čistenie.

 

 

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť