Cyklo okuliare SALICE 025 RWX

0 Hodnotenie
115,00 €
Cyklo okuliare SALICE 025 RWX V púzdre sú vždy okuliare so zrkadlovým farebným sklom a ako náhradné, ľahko vymeniteľné je sklo RW orange
Farba
Doprava Pošta za 0,00 €
Doprava Kuriér za 0,00 €

025 RW

 

Ľahké a pohodlné na nosenie. Ale predovšetkým univerzálne: na cyklistiku a horskú cyklistiku, ako aj na beh a triatlon, beh a plážový volejbal. Nová 025 od Salice je skutočne „all sport“ pre všetky chute a potreby. Otvorená maska, kde rám profiluje iba hornú časť šošovky, s extrémne obopínajúcim a pohodlným strihom. Takto sa 025 prezentuje s dizajnom, ktorý je vždy aktuálny – trendový – a dokáže skĺbiť línie a tvary s potrebou ponúknuť ochranu a zorné pole. Potlačené v Grilamide (zvyšuje odolnosť pri náraze alebo páde) s koncovkami a nosnou časťou z Megol, protišmykového a "protišmykového" materiálu. Zvlášť vhodné pre tých, ktorí potrebujú ochranu pred bočným odrazeným svetlom, vďaka rezu šošovky 025 chráni oči pred slnečným žiarením a vetrom. Technológia, rovnako ako materiály, je v popredí: vetracie otvory - predné a bočné - na šošovke zabezpečujú priechod ventilácie s tvárou, čím sa znižuje možnosť zahmlievania. 025 je vybavený vysoko kontrastnou HC 400 nm UV polykarbonátovou zrkadlovou šošovkou, ktorá zaručuje väčší zmysel pre hĺbku pre rýchlejšie reakcie. Šošovka je odolná proti poškriabaniu a s úpravou IDRO, ktorá umožňuje skĺznutiu vody, prachu a nečistôt. Okuliare sú dodávané s druhou náhradnou šošovkou a s praktickým puzdrom. 

025 s novou zrkadlovou fotochromatickou šošovkou RWX by NXT®, ktorá kombinuje prvky špičkovej technológie a estetického vzhľadu. Nová šošovka je vyvinutá s pokročilou fotochromatickou technológiou, aby poskytovala správnu úroveň ochrany, okamžite sa prispôsobí akejkoľvek intenzite svetla, chráni 100 % pred slnečným žiarením a prechádza z kategórie 1, neaktivovaná a s jemným leskom, do kategórie 3, keď aktivovaný tmavomodrým zrkadlovým vzhľadom. K dispozícii je šesť farieb.

Tri farebné kombinácie majú dvojfarebné čierne rámy s farebnými bočnicami pripomínajúcimi farbu šošoviek: čierna RW červená, čierna RW žltá, čierna RW modrá. Jeden je „integrálny“ v úplne čiernej farbe s čiernym RW. A dva sú dvojfarebné biele rámy s farebnými bočnicami pripomínajúcimi farbu RW black RW black a oranžové RW červené šošovky. 

SALICE označenie skiel RWX cat.1 – 3 blue

Objektív RWX by NXT® má špičkové aj módne funkcie. Vďaka najmodernejšej fotochromatickej technológii poskytuje v prípade potreby správnu úroveň ochrany, pretože sa okamžite prispôsobuje svetelnému prostrediu. Od jasného slnka po západ slnka chráni objektív vaše oči pred 100% UV lúčmi. Fotochromatické molekuly sú priamo zabudované do hmoty polyméru a sú uzavreté blízko predného povrchu. Preto zaručuje trvalo optimálnu fotochromatickú kontrolu. Objektív RWX by NXT® obsahuje najmä rýchlu kinetiku, ako je aktivácia a rýchlosť vyblednutia. Objektív RWX by NXT® je univerzálny s veľkým rozsahom: od kategórie 1, ak nie je aktivovaná, v prostrediach a poveternostných podmienkach pri slabom osvetlení, až po kategóriu 3, ak je aktivovaná, za jasných podmienok. Okrem technických vlastností objektív RWX by NXT® ešte zvýrazní váš vzhľad! Od jemného lesku pri neaktivovaní až po intenzívny modrý aspekt v jasných podmienkach prináša farebnú diferenciáciu. Tento zrkadlový povlak prispieva k ochrane pred oslnením a znižuje únavu očí. Oleofóbny náter na prednej strane zabraňuje škrabancom, šmuhám, odtlačkom prstov, prachu a vode na vonkajšom povrchu šošovky. To znamená, že znižuje nepohodlie spôsobeného kvapkami hmly alebo ľahkým dažďom, keď sa povrch posúva, umožňuje pohyb vpred v činnosti za zmiešaného počasia. Nakoniec, aby sa zachoval lesk a čistota šošovky, minimalizuje sa tým aj riziko poškodenia farebného povlaku, pretože sa uľahčí čistenie.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť