Cyklo okuliare SALICE 027 RW

0 Hodnotenie
91,00 €
Cyklo okuliare SALICE 027 RW
Farba
Doprava Pošta za 0,00 €
Doprava Kuriér za 0,00 €

Okuliare 027 sú čisté, moderné, vysoko technické. A prirodzene všestranné a neuveriteľne obopínajúce. Aj tu bez kompromisov dominuje základná 6-cylindrická šošovka s ešte jasnejšou a rozhodnejšou líniou. Model je „všetkošportový“, vhodný aj na použitie mimo tréningov a súťaží. Vyznačuje sa jednoduchými líniami, nikdy neprerušovanými, úplne harmonickými tak, aby ladili s tvárou.Vyniká tiež silou a ľahkosťou, ponúka úplnú ochranu pred svetlom. Viacsmerná ventilácia zospodu zaručuje "špeciálny" priechod vzduchu, čo umožňuje šošovke "dýchať" za každých okolností. Objektív má v hornej strednej časti „laserované“ logo Salice: značka z novej kolekcie. Systém výmeny šošoviek je veľmi jednoduchý, s dvomi bočnými časťami, ktoré sa cvaknutím uvoľnia z objektívu, rovnako ako nosový diel. Bočnice s nástavcami a držiakom na nos sú vyrobené z materiálu Grilamid, ktorý zaručuje ľahkosť a odolnosť. Koncovky a nosová časť (vymeniteľné) sú z protišmykového a "protišmykového" materiálu Megol. Strih je pohodlný. 3D logo Salice dodáva tón a extra kúsok techna je zapustený do chrámu. 027 montuje ľahko vymeniteľnú šošovku zo zrkadlového RW polykarbonátu s vysoko kontrastnou ochranou HC UV 400 nm, aby sa zabezpečil väčší zmysel pre hĺbku pre rýchlejšie reakcie. Šošovka je odolná proti poškriabaniu a s úpravou IDRO, aby voda, prach a nečistoty skĺzli preč. Okuliare s praktickým puzdrom sú dodávané s druhou priehľadnou šošovkou. Aj tu je k dispozícii deväť farieb, ktoré majú veľký vplyv. Nástavec šošoviek a farba šošoviek je pripravená presvedčiť aj tých najnerozhodnejších: zlatá RW zlatá, čierna RW červená, čierna RW čierna, limetková RW čierna, krištáľová RW zlatá, oranžová RW červená, biela RW modrá, biela RW čierna, biela RW fialová.

Všetky sklá SALICE  majú ochranu minimálne UV 400. UV faktor 400 znamená, že sklo odráža ultrafialové spektrum UVA, UVB a UVC..

SALICE označenie skiel IDRO – WATERPROOF                                                                   

Sklá majú špeciálnu povrchovú úpravu, ich povrch je preto hladší ako pri bežnom skle a preto voda po nich skĺzne a sklá ostanú čisté.

SALICE označenie skiel ANTIGLARE                                                                                      

Sklá majú zvnútra vrstvu, ktorá zabraňuje jasu prechádzať cez sklo a výsledkom je, že vidíte farebné kontrasty vidíte jasnejšie.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť