Lyžiarske okuliare SALICE 102 ITARWX

0 Hodnotenie
120,00 €
Lyžiarske okuliare SALICE 102 ITARWX
Farba
Doprava Pošta za 0,00 €
Doprava Kuriér za 0,00 €

Značka SALICE uvádza najnovší model pre túto zimnú sezónu. Upozorňujeme, že obrázky sú ilustračné a znázorňujú farbu headbandu a rámu, farba skla je v tomto prípade vždy bledohnedá cat.S1 (keď je zamračené) až modrá cat.S3(keď je jasno) v závislosti od intenzity slnečného svetla. To ako funguje sklo označované ako RWX je uvedené nižšie v popise.

Zdvojené sklo s UV400 a ANTIFOG (protizahmlievacia ochranná  vrstva). UV400 faktor garantuje najlepšiu UV ochranu. Tento model výborne sedí do lyžiarskej prilby.

Salice sklá RWX

Naše šošovky so zimnou technológiou RWX by NXT® vyrobené spoločnosťou Essilor majú high-tech aj módne prvky. Poháňaný najmodernejšou fotochromatickou technológiou poskytuje správnu úroveň ochrany, pretože sa prispôsobuje svetelnému prostrediu a chráni vaše oči pred 100% UV žiarením. Inovatívna zimná technológia zaisťuje optimálne videnie na snehu za všetkých poveternostných podmienok a rieši typický problém fotochromatických šošoviek, ktoré stmavnú pri nízkych teplotách aj pri slabom osvetlení. Objektív RWX by NXT® zahŕňa rýchlu kinetiku, ako je rýchlosť aktivácie a slabnutia: od kategórie S1, keď nie je aktivovaná, v prostrediach a poveternostných podmienkach so slabým osvetlením a menej jasným snehom, po kategóriu S3, keď je aktivovaná, v jasných podmienkach. Objektív RWX by NXT® okrem svojich technických vlastností zväčší aj váš vzhľad! Od jemného lesku, aj keď nie je aktivovaný, až po intenzívny modrý vzhľad v jasných podmienkach, prináša farebné odlíšenie. Upozorňujeme, že táto zrkadlová vrstva prispieva k ochrane pred oslnením a znižuje únavu očí. Oleofóbna predná vrstva zabraňuje škrabancom, šmuhám, odtlačkom prstov, prachu a vode na vonkajšom povrchu šošovky. Nakoniec, aby sa zachoval lesk a čistota šošoviek, minimalizuje sa aj riziko poškodenia farebného povlaku, keďže čistenie je uľahčené.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť