Lyžiarske okuliare SALICE 996 DA

0 Hodnotenie
46,00 €
Lyžiarske okuliare SALICE 996 DA
Farba
Doprava Pošta za 0,00 €
Doprava Kuriér za 0,00 €

 

 

Lyžiarske okuliare Salice sú určené pre všetky zimné športy, prednostne pre lyžovanie a snowboarding. Poskytujú takmer dokonalú ochranu pre vaše oči pred rizikom poškodenia slnečným žiarením. Sú v súlade s nariadením (EÚ) 2016/425 - norma EN 174 (2001) a okuliare spĺňajú podmienky zhody, tak ako to stanovujú zákony platen v rámci EU. Lyžiarské okuliare SALICE sú navrhované a vyrábané z materiálov najvyššej kvality. Chránia oči pred chladom, snehom, vetrom, prachom a škodlivým UV žiarením. Každé okuliare majú na prednej strane bukletu uvedenú kategóriu ochrany podľa EN 174(2001).

SALICE okuliare vyrábame tak, aby spĺňali najvyššie kvalitatívne štandardy a používame preto najkvalitnejšie dostupné materiály. Životnosť vaších lyžiarských okuliarov záleží od správneho používania, starostlivosti a tiež od toho, ako často sú používané. Nepoužívajte lyžiarské okuliare na cestách , počas jazdy motorovým vozidlom a nevystavujte výrobok priamemu pôsobeniu slnečného žiarenia (okrem použitia na určený účel). Nepoužívajte vaše lyžiarské okuliare SALICE v prípade poškodenia ochrannej fólie poškriabaním, alebo prasknutím, ako aj v prípade poškodenia rámu, alebo elastického fixačného pásu.

STAROSTLIVOSŤ O VAŠE OKULIARE: Ak majú vaše okuliare funkciu ANTI FOG , po tom ako absorbovali vlhkosť, ich citlivosť a náchylnosť na poškriabanie je veľmi vysoká. Až v prípade úplného vysušenia skiel, sa odporúča očistiť okuliare jemnou, mäkkou útierkou. Dbajte na čistotu utierky, aby prípadné nečistoty nepoškriabali ochrannú fóliu. Ak okuliare práve nepoužívate, alebo prenášate, uschovajte ich v ochrannom púzdre, tak ako ste ich zakúpili. Teplota uskladnenia, nesmie presahovať 50°C.

UPOZORNENIE: Na čistenie výrobku, nepoužívajte žiadny chemický čistiaci prostriedok ani sprej. Po každom páde, náraze alebo dlhodobom nepoužívaní výrobku, dôkladne skontrolujte funkčnosť jednotlivých častí lyžiarských okuliarov. Nikdy nepoužívajte poškodené lyžiarské okuliare. Prehľad informácií o výrobku, jeho náhradných dieloch a doplnkoch, nájdete v našich katalógoch , alebo na našej internetovej stránke. Používajte výhradne originálne náhradné diely. V prípade potreby nahradenia a postupu, informujte sa u dovozcu značky SALICE OCCHIALI.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.

Musíte sa prihlásiť, aby ste mohli napísať recenziu. Prihlásiť